Aankondiging kalender

Published on juni 28th, 2017 | by IHCL

0

Voorlopige kalender seizoen 2017-2018

Hieronder de voorlopige wedstrijdkalender voor het komende schaatsseizoen. Let op: er kan nog van alles veranderen!

July 2017
fri 07/07/17
fri 14/07/17
fri 21/07/17
sat 28/07/17 05/08/17 Oberstdorf Shorttrack Summercamp Oberstdorf GER MSABCDEF af open
August 2017
fri 04/08/17
fri 11/08/17
fri 18/08/17
fri 25/08/17
September 2017
sat 02/09/17 03/09/17 Olympic Hopes Spisska Nova Ves SVK SABCDEF af open
sat 02/09/17 02/09/17 KNSB Cup 1 Heerenveen NED SABCDE af open
sat 02/09/17 03/09/17 Courmayeur Cup Courmayeur ITA Nat Teams af invitation
fri 08/09/17 10/09/17 Danubia-1 (SAB-1) Graz AUT SAB af open
sat 09/09/17 10/09/17 Invitation Cup Heerenveen NED Nat Teams invitation
fri 15/09/17 17/09/17 Polish Cup Sanok POL SABCDEF KO open
fri 22/09/17
thu 28/09/17 01/10/17 ISU Worldcup Budapest
October 2017
thu 05/10/17 08/10/17 ISU Worldcup Dordrecht
fri 13/10/17 ISU ANNIVERSARY Lausanne
fri 13/10/17 15/10/17 Danubia 2 Benatky CZE CD af open
sat 14/10/17 14/10/17 KNSB Cup 2 Zoetermeer NED SABCDE af open
sat 14/10/17 14/10/17 Opening Games Turnhout BEL ALL open
fri 20/10/17 22/10/17 Alta Valtellina Trophy Bormio ITA SABCD KO open
fri 20/10/17 22/10/17 National Championships Sofia BUL SABCDEF KO
sat 21/10/17 22/10/17 Polish Cup Opole POL SABCDEF KO
sun 22/10/17 22/10/17 Autumn Tournament Groningen NED ALL af open
fri 27/10/17 29/10/17 Starclass 1 Bergamo ITA CD af open
November 2017
fri 03/11/17 05/11/17 Starclass 2 TBC SUI SAB af open
sat 04/11/17 05/11/17 Alpe Adria Trophy 1 – Croatian Open Zagreb CRO SABCDEFG af open
sat 04/11/17 05/11/17 Polish Cup Gdansk POL SABCDEF KO
fri 03/11/17 05/11/17 Csizmadia Trophy Debrecen HUN ABCDEF af open
thu 09/11/17 12/11/17 ISU Worldcup Shanghai
fri 10/11/17 12/11/17 Palandoken Cup Erzurum TUR SABCD af open
sat 11/11/17 11/11/17 KNSB Cup 3 Leeuwarden NED SABCDE af open
sat 11/11/17 12/11/17 Trophée National Neuilly FRA ALL af open
thu 16/11/17 19/11/17 ISU Worldcup Seoul
fri 24/11/17 26/11/17 Shanghai Trophy Shanghai
fri 24/11/17 26/11/17 Danubia 3 Sofia BUL CD af open
fri 24/11/17 26/11/17 Starclass 3 Bormio ITA CD af open
December 2017
fri 01/12/17 03/12/17 Starclass 4 Stockholm SWE SAB af open
fri 01/12/17 03/12/17 Santa Claus Cup Budapest HUN SABCDEF af open
sat 02/12/17 03/12/17 Polish Cup Bialystok POL SABCDEF KO
sat 09/12/17 09/12/17 KNSB Cup 4 Heerenveen NED SABCDE af open
fri 15/12/17 17/12/17 Championnat de France Elite FRA Elite KO
fri 15/12/17 17/12/17 Danubia 4 Spisska Nova Ves SVK SAB af open
fri 22/12/17
sat 29/12/17 30/12/17 Latvian Open Jelgava LAT SABCDEF af open
January 2018
sat 06/01/18 07/01/18 National Championships Dordrecht NED SA af
fri 12/01/18 14/01/18 ISU European Championships Dresden GER
sat 13/01/18 13/01/18 KNSB Cup 5 Utrecht NED SABCDE af open
fri 19/01/18 21/01/18 Starclass 5 Rostock GER CD af open
sat 20/01/18 21/01/18 Polish Cup Elblag POL SABCDEF KO
sat 20/01/18 21/01/18 Trophée National 3 Orleans FRA ALL af open
fri 26/01/18 28/01/18 Danubia 5 Budapest HUN SAB af open
February 2018
sat 02/02/18 03/02/18 Nicolodi Trophy Trento ITA BCDEF af open
fri 09/02/18 11/02/18 Starclass 6 Leeuwarden NED SAB af open
fri 09/02/18 11/02/18 Danubia 6 Zagreb CRO CD af open
sat 10/02/18 OLYMPIC WINTER GAMES PyeongChang
13/02/18 OLYMPIC WINTER GAMES PyeongChang
fri 16/02/18 18/02/18 Pavlovski Cup St. Petersburg RUS SABCD KO open
sat 17/02/18 17/02/18 KNSB Cup 6 Groningen NED SABCDE af open
sat 17/02/18 18/02/18 JASZ CUP 2 Jaszbereny HUN ABCDEF af open
sat 17/02/18 18/02/18 Polish Championships Sanok POL AB af
17/02/18 OLYMPIC WINTER GAMES PyeongChang
20/02/18 OLYMPIC WINTER GAMES PyeongChang
22/02/18 OLYMPIC WINTER GAMES PyeongChang
fri 23/02/18 25/02/18 National Championships Miercurea Ciuc ROU SABCDEF af
fri 23/02/18 25/02/18 Junior National Championships Budapest HUN ABCDEF af
sat 24/02/18 24/02/18 Junior Open Nachod CZE ABCDEF af open
sat 24/02/18 25/02/18 Polish Championships Sanok POL C af
March 2018
fri 02/03/18 04/03/18 ISU World Juniors Warsaw POL
fri 09/03/18 11/03/18 Hungarian Open – 15th Tisza Cup Szeged HUN ABCDEF af open
fri 09/03/18 11/03/18 Polish Championships POL SABC(2) af
fri 16/03/18 18/03/18 ISU World Championships Montreal CAN
sat 17/03/18 18/03/18 Alpe Adria Trophy Final – Slovenian Open – Balkan Games Celje SLO SABCDEFG af open
sat 17/03/18 18/03/18 National Championships Junior – Regional Final Utrecht NED ABCDEF af
fri 23/03/18 25/03/18 Europa Cup Final Ventspils LAT SABCD af
fri 30/03/18 01/04/18 Silver Skates Kolomna RUS ABCDEFG af open
sat 31/03/18 01/04/18 Easter Tournament Gent BEL ALL af open
April 2018
sat 07/04/18 07/04/18 Closing Games Turnhout BEL ALL af open
sat 07/04/18 08/04/18 National Championships Lithuania – Lithuania Open Elektrenai LTU BCDEFG af open
sat 07/04/18 08/04/18 Trophée du Grand Lion Belfort FRA ALL af open
sat 14/04/18 15/04/18 Alpe Adria Trophy Final – Slovenian Open – Balkan Games Celje SLO SABCDEFG af open
sat 21/04/18 21/04/18 Criterium National des Jeunes Fontenay FRA af
sat 21/04/18 22/04/18 Championnat de France Junior Fontenay FRA ABCD ko
fri 27/04/18
May 2018


About the Author



Comments are closed.

Back to Top ↑

loading